top of page
LAHVE KRALUPOL

Tyto lahve mají rozmanitou škálu použití. V domácnostech jsou již tradičně hojně používány pro vaření nebo na přitápění na chatách a chalupách.

KRALUPOL TOP - str.png

LAHVE  PROPAN – PROPAN-BUTAN

Lahve P + PB.png

Tyto lahve mají rozmanitou škálu použití. V domácnostech jsou již tradičně hojně používány pro vaření nebo na přitápění na chatách a chalupách. Jako ideální řešení se pak nabízí použití PB lahví při kempování, zahradním grilování nebo v karavanech.

PB lahve jsou také ceněny pro svou vysokou výhřevnost v průmyslu, zemědělství a hlavně ve stavebnictví, kde jsou používány jako mobilní zdroj energie pro různé teplomety, ohřívače, vysoušeče či průmyslové hořáky.

V neposlední řadě PB lahve představují pro hotely, penziony nebo restaurace rychle aplikovatelný zdroj energie pro veškeré energetické použití i v lokalitách bez přístupu zemního plynu, kde se PB lahve použijí pro vaření nebo jako zdroj energie pro tepelné deštníky.

Pro účely vytápění a ohřevu nabízíme dodávky LPG v lahvích. Pro všechna tato využití nabízíme LPG ve několika typech lahví o hmotnostech náplně 2kg, 5 kg, 10 kg a 33 kg nebo při vyšší požadované okamžité spotřebě plynu, kterou by nepokryly jednotlivé lahve, nabízíme řešení LASTA.

Nabízíme též specifické lahve lahve s náplní 5 kg pro účely grilování. Tyto lahve jsou rozměrově ideální pro možnost jejich uložení ve většině typů plynových grilů, jako např. CAMPINGAZ, BBQ, HECHT, OMEGA a další.

KARAVAN KOMPOZIT

Lahev nové konstrukce, která již nemá vady bývalých evolucí kompozitních lahví. Je vhodná zejména do karavanů a obytných vozů, ke grilům a všude tam, kde uživatel ocení moderní konstrukci lahve.

LAHEV karavan kompozit 1.png
LAHEV karavan kompozit 2.png

POHONNÉ LAHVE PROPAN

Pohony pro VZV
KRALUPOL VZV 1.png

V případě požadavku dodáváme pohonné lahve pro vysokozdvižné vozíky, a to ve dvou variantách:

  • OCELOVÉ, speciálně upravené a označené lahve o hmotnosti náplně 11kg s vnitřní antikorozní ochranou a vnitřní trubičkou pro odběr LPG pro VZV.

 

  • KOMPOZITOVÉ, o hmotnosti náplně 10kg s vnitřní trubičkou pro odběr LPG pro VZV.

 

Pohonné LPG od společnosti KRALUPOL jako palivo pro vysokozdvižné vozíky přináší jejich uživatelům vysoký a plynulý výkon motoru, nižší spotřebu paliva a tím i delší lhůtu mezi výměnami lahví spojenou s maximální využitelností a finanční úsporou v provozu. Dále poskytuje garanci kvality provozu VZV s dlouhou dobou proběhu bez neplánovaného servisu, čištění palivové soustavy a bezproblémovou startovatelnost. Při větším využití pohonného LPG pro VZV se pak nabízí řešení vystavění vnitropodnikové LPG čerpací stanice.

Ke všem typům lahví nabízíme ocelové uzamykatelné klece, zabezpečující uskladněné lahve před jejich zneužitím.

Všechny typy lahví, které dodáváme na trh, jsou vybaveny ochrannou fólií nebo bezpečnostní plombou spol. KRALUPOL, která zákazníkům zaručuje kvalitní, čistý plyn a především je značkou bezpečné a správně naplněné tlakové lahve. 

KRALUPOL foto 1.png
KRALUPOL foto 2.png
KRALUPOL foto 3.png
down x průhl.png
bottom of page