top of page
HELIUM pro plnění balónků

Pro potřeby plnění balónků při Vašich reklamních, společenských a propagačních akcích Vám nabízíme dodávky tlakových lahví s heliem a to ve více variantách velikostí lahví.

helium.png
helium - lahev 2.png

A PROČ PRÁVĚ HELIUM OD NÁS?

  • cenově zajímavé a  rychlé řešení zápůjčky lahví a vypouštěcí rychlospojky

  • na základě předchozí konzultace zvolíme objemově optimální velikost lahve

  • vyúčtování odebraného plynu dle počtu balónků ( již od cca 30ks) jde o zajímavé a cenově výhodné řešení eliminuje především nutnost úhrady celého obsahu tlakové lahve a jejího pronájmu

  • náš osvědčený a oblíbený tzv. FULL SERVIS, tj. dodání požadovaného počtu nafouknutých balónků dle Vašeho výběru až do Vašeho místa určení. Tento servis poskytujeme např. pro mikulášské nadílky a vánoční besídky základních a mateřských škol, plesy, maturitní i firemní večírky a další. Dodávku objednaných balónků zajišťujeme od 50-ti kusů a výše.

  • v případě požadavku Vám nabízíme širokou škálu latexových a foliových balonků různých barev a tvarů

V případě zájmu o možnost vlastnoručního plnění balónků Vám nabízíme dodání malých ergonomických tlakových lahví HeligasTM , díky jejichž konstrukci je připojení plnící hubice a samotné plnění velmi snadné, a hlavně maximálně bezpečné.  

K vašemu záměru je zapotřebí pouze tlaková lahev s plynem  HeligasTM a jeden z nabízených plnících komponentů), které vám zapůjčíme.

Seznámení s obsluhou a předvedení je samozřejmostí (názorný popis připojení je součástí každé tlakové lahve).

 

Aktuální cenové relace a další informace Vám rádi sdělíme na našich kontaktních číslech. 

helium - vypouštěcí rychlospojka.png
down x průhl.png
bottom of page